Projekt Graniar Banská Bystrica

Hovorí sa, že je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť, a v prípade radových rodinných domov na Graniari to platí bezvýhradne. Graniar sa nachádza v Banskej Bystrici, v tesnej blízkosti mesta. K rodinným domom sa pohodlne dostanete z R1, ktorá smeruje na Donovaly alebo v opačnom smere do Zvolena a Bratislavy. Od zjazdu z tejto cesty vás delia už len dve minúty od domov, ktoré sú situované nad mestom, na úbočí kopca, ktorý všetci Bystričania odnepamäti volajú Graniar. Príroda, výhľad, priestor, pokoj a relax, to všetko môže obsahovať váš domov, ak sa rozhodnete pre náš projekt.

Priestor, na ktorom sa výstavba realizuje, je veľkorysý, a preto aj architektonické riešenie je podobné. Všetky domy sú trojpodlažné, obsahujú garáž pre dve autá, úžitková plocha domu s výmerou 210 m2, mierne odlišnosti sú pri výmerách jednotlivých pozemkov. Ku každému domu patrí aj predzáhradka, ktorá je situovaná v zadnej časti domu a ponúka priestor na letné grilovanie alebo pokojné posedenie. K dispozícii sú dve kúpeľne, samozrejmosťou je samostatný komín a príprava pre kozub, taktiež balkón v prednej časti domu. Nič vám nebráni, aby ste si emóciu z priestoru mohli dopriať, kedykoľvek budete chcieť.

Aj napriek tomu, že domy sú situované v prírode, cesta do centra alebo za nákupmi vám nezaberie viac ako 4 minúty. V blízkosti Graniara je zdravotné stredisko, dobre známa „Europa“, a, samozrejme, aj relaxačné a športové centrá. Iba Graniar vám ponúka jedinečnú kombináciu zelene a prírody s výhodami bývania v meste.

ĎALŠIE VÝHODY PROJEKTU GRANIAR

napíšte nám

0902 117 777
dohodnite si obhliadku
Na našich stránkach používame cookies, ktoré nám pomáhajú zefektívniť Vašu prácu s našimi webovými stránkami. Ak zotrváte na stránke bez zmeny nastavení súborov cookie, súhlasíte s ich použitím. Viac informácií